Futbolnięty poleca!

“Futbolnięty poleca!” to mój autorski program promowania mniejszych klubów, które w jakimkolwiek stopniu wybijają się ponad przeciętność. Co to znaczy? Ano na przykład to, że oferują bogate atrakcje okołomeczowe, działają na szeroką skalę wśród lokalnej społeczności albo chętnie wchodzą w interakcję z takimi “promotorami” jak ja. 🙂 Krótko mówiąc – “Futbolnięty poleca!” to znak jakości dla tych “mniejszych” i sygnał, że idą we właściwym kierunku.

Jesteś przedstawicielem, rzecznikiem lub inną funkcyjną osobą w rekomendowanym przeze mnie klubie? Chętnie podeślę Ci mój znak jakości w formie graficznej, który możesz umieścić na klubowej stronie / fanpage’u. Zapraszam do działu KONTAKT.

GLTS Świdniczanka Świdnik Mały

www.glts-swidniczanka.pl

Niewielki klub z pogranicza Lublina i Świdnika, za to z solidnym wsparciem sponsorskim i ciekawym pomysłem na rozwój.  Kameralna, urokliwa “arena”, duże zaplecze kibicowskie jak na lokalne warunki – sporo osób widzianych w klubowych koszulkach i szalikach – to musi się udać. Gdyby jeszcze można było poczuć i posmakować grilla… To ja byłbym wniebowzięty. Trzymam kciuki za projekt!

LINK DO RELACJI